Haberler
  Üçler Kelepçe'nin Tercihiyiz!

Daha önce beraber projeler yürüttüğümüz Üçler Kelepçe, yeni Ark Kaynağı projesi için yine  Platin Robotu seçti.

  Fuarın Gözdeleri

TÜYAP Fuarının gözdesi Hyundai Robotlar göz doldurdu. Dünyada birçok alanda kullanılan Hyundai robotlara ilgi büyüktü. Fabrikasında otomasyona geçmek isteyen iş adamlarıyla ve sanayicilerle mühendislerimiz ön anlaşmaları yaptılar.

  TÜYAP Fuarındaydık!

29 Mart - 1 Nisan 2012 arasında TÜYAP Fuarındaydık! Otomasyon dışında birçok Endüstriyel ürünün sergilendiği TÜYAP fuarında Koreli meslektaşlarımızla beraber Hyundai Robot standından bir kare...

  Web sitemiz yenilendi!
İçerik Yönetim Sistemli yeni web sitemizle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve çalışmalarımızı daha iyi tanıtmayı planlıyoruz. İçerik Yönetim Sistemi ile son güncellemeleri daha hızlı yapma olanağına kavuşacağız. Ayrıca iletişim bölümünden formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesajlarınız anında e-mail olarak gönderilecektir. 
  Facebook'tayız!

Facebook sayfamız güncellendi, tasarımı web sitemizle  paralel olarak değiştirildi. www.facebook.com/PlatinMuhendislik  (http://www.facebook.com/PlatinMuhendislik) linkinden ulaşabilir, son haberleri takip edebilirsiniz.

  Twitter'dayız!

Twitter sayfamız açıldı! Sayfamıza www.twitter.com/platinrobot linkinden ulaşabilirsiniz. Şirketimiz hakkında son uygulamalarımızı, projelerimizi, kurumsal haberleri ve iş ilanlarını twitter dan takip edebilirsiniz.